אין מים חמים בדוד שמש

 
 
תקלות בדוד שמש יש לא מעט, וחלקן יכולות להיות קשות ומעצבנות. אין מים חמים מדוד שמש? דוד השמש מקצר את החשמל בבית כשאתם מדליקים את המפסק בחורף? יש מים חמים אך הם נגמרים מהר מידי או שאינם חמים כמו בעבר? אנו בשביט דודי שמש כאן כדי להסביר מדוע זה קורה ומה הפתרון.
 

המים לא חמים או שנגמרים מהר מידי

 
אם המים חמימים אך לא חמים, מה שיכול להיות נחמד ביום חם אך בוודאי לא בתקופת החורף, כנראה שיש בעיה. יכול להיות שלא הפעלתם את הדוד מספיק זמן אך אחרי שתשללו את בעיה הזו כדאי שתבדקו האם על גוף החימום הצטברה אבנית. את הבעיה הזו יש לפתור על ידי ניקוי גוף החימום אך אם הוא הרוס למדי ומלא באבנית כדאי לשקול את ההחלפה שלו. שימו לב שלאו דווקא יש צורך להחליף את הפלאנג' כולו, כלומר גם את התרמוסטט, אלא להסתפק להחליף רק אותו.
 
 
 
אין מים חמים בדוד שמש
 
 
 
 

נזילה מהצנרת בדוד השמש

 
דוד השמש הוא מתקן שמחובר גם למערכת החשמל וגם למערכת המים כאשר בעייתה נזילה כמובן קשורה למערכת המים. יש מספר צינורות בדוד השמש כאשר השניים הראשיים שבהם עוברים בין הקולט השמש למיכל הדוד, כאשר אחד מזרים מים לשני. הנזילה הנפוצה היא מהמיכל אל קולט השמש כאשר זה נגרם בגלל משקעי אבנית בתוך צנרת הקולט שגרמו לעליית הלחץ בצינור עד לפיצוצו. אפשר לזהות את הבעיה על ידי בדיקה של חשבון המים שעלה בפתאומיות או בדיקה ויזואלית על שטח הגג. הפתרון היחיד הוא סתימה של הפיצוץ או החלפת הצינור לצינור חדש ותקין.
 

למה דוד החשמל מקצר?

 
דוד חשמל מקצר הוא אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש, בעיקר אם המחשב שלכם בדיוק היה באמצע תהליך או שכבתה לכם הטלוויזיה ברגע מותח. דוד השמש או דוד החשמל יכולים לקצר כאשר הבעיה היא או בגוף החימום או בתרמוסטט. קודם כל וודאו שזה הדוד שבעייתי ולאחר מכן תנסו להבין מתי בדיוק מגיע הקצר: אם זה קורה מיד בהפעלה מדובר בבעיה בגוף החימום, אם מדובר על התרמוסטט הרי שהקצר יגיע רק כשהוא פועל, כלומר אחרי חימום של 15-20 דקות.
 

מה ההשלכות של הבעיות ולמי צריך לקרוא?

 
אם אין מים חמים מדוד שמש או שאתם סובלים מכל מיני תקלות בדוד שמש, מומלץ לקרוא לטכנאי דודי שמש שיגיע לאבחן ולטפל בבעיה במהירות ובמיומנות. הוא יספק לכם אחריות על הבעיה כי אחת ההשלכות של הבעיה היא שהיא עלולה לחזר אם לא תטפלו בה בצורה יסודית. כמו כן הבעיות שצצות יכולות לגרום לחשבון מים גבוה, לעלויות חשמל גבוהות או לבלאי מוגבר של הדוד.
 

מטפלים במקצועיות ובמחיר משתלם!

 
כאשר תהיה תקלה כלשהי אנו נהיה שם לשירותכם לתיקון הכי מהיר ומקצועי שאפשר לקבל, המחירים שאנו מציעים עבור התיקון הם הכי משתלמים שיש ואתם מוזמנים לבדוק, להשוות ולחזור להתקשר אלינו כדי לקבל אותו! כל התיקונים מתבצעים באחריות מלאה ועם הסבר ללקוח על כל שלב ושלב. אז פנו אלינו עוד היום!
 
 
מים חמים בדוד שמש