דודי שמש בגבעתיים

 
דודי שמש בגבעתיים יכולים לחסוך כעלויות רבות ללקוח .אמנם מדובר בדודים יקרים יותר אך הם יכולים להיות הרבה יותר איכותיים מדודי חשמל. זה הזמן להבין מה כוללת התקנת דודי שמש בגבעתיים, מה שירותי התחזוקה בדוד השמש וכמובן גם מה חשיבותם הכללים של הדודים החסכוניים.

 

מה החשיבות של דודי שמש בגבעתיים?

 
דודי שמש בגבעתיים חשובים מאוד לא רק לכיס של הלקוחות אלא גם לסביבה כולה. דודי שמש יכולים לפעול בהשקעה אנרגית קטנה מאוד. למעשה דודי השמש פועלים על ידי האנרגיה החינמית שלא צפויה להיגמר במיליארדי השנים הקרובות, אנרגיית השמש, וכך למעשה ניתן לבצע המרה לאנרגיית חום די בקלות במקום אנרגיה חשמלית. כך דודי שמש בגבעתיים חוסכים אלפי שקלים בשנה לפחות לכל לקוח שמשתמש בהם אך החיסכון הוא גם לסביבה. בגלל החיסכון בחשמל אין צורך לשרוף נפט בכמויות גדולות יותר, ואז גם הסביבה נהנית מזיהום ברמה נמוכה יותר אם כי תמיד יש מקום לשיפור.

 

מה מתבצעת בעת התקנת דוד השמש?

 
רבים מהלקוחות בגבעתיים מגיעים בסוף למסקנה שההתקנה של דוד השמש מסובכת יותר. אמנם זה בדרך כלל לא מניע אותם בסופו של דבר לקנות דוד חשמל אך רבים לא יודעים כי ההתקנה כלל לא מסובכת כשמכירים את השלבים. כאשר תבחרו את החברה המתאימה להתקנה של דודי שמש בגבעתיים תוכלו ליהנות מפינוי של דוד השמש הישן שלכם ללא עלות. זה חוק בישראל והחברה לא יכולה לעבור עליו. ההתקנה יכולה להתבצע בכל גג כולל בגגי רעפים או גגות אחרים שאינם שטוחים כי כיום יש מעמדים מיוחדים לדודי שמש שיתפסו אותם בחוזקה בכל מצב.

 

מהם שירותי התחזוקה לדודי השמש?

 
ההתקנה של דודי השמש היא אמנם השלב הראשון והיא חשובה מאוד להמשך השימוש התקין בדוד השמש, אם כי היא לא השירות האחרון שכנראה תצטרכו. שירות דודי שמש בגבעתיים כולל כמובן גם שירות בדיקות ותחזוקה שישמרו עליו תקין לאורך זמן. ללא תחזוקה נכונה של דוד השמש יש סיכוי טוב שבסופו של דבר הוא פשוט יפסיק לפעול , כלומר לא יחמם את המים. במצב כזה תצטרכו להזמין שירות תיקונים אך עם שירות תחזוקה ובדיקות תקינות מתאים תוכלו להימנע מכך או לכל הפחות לצמצם את הפגיעה. כמו כן חשוב לזכור כי פעולות התחזוקה יכולות להתבצע גם לבד על ידי הלקוח.

 

האם אפשר לבצע את התחזוקה לבד?

 
תיקון דודי שמש לא תמיד יוכל להתבצע לבד אך תחזוקת הדוד היא משימה שיש סיכוי טוב ויתר שגם לבד היא תהיה מקצועית, יסודית ונכונה. תחזוקת דוד השמש בסך הכל כוללת בדיקה ויזואלית של הצינורות בכדי להבין שהם לא נוזלים, מה שיכול לגרור לעלויות גבוהות מאוד ולא רק בגלל בזבוז המים אלא גם בגלל הנזק שהם יגרמו לרהיטים ולקיר. כמו כן התחזוקה כוללת בדיקה של חימום המים על ידי גוף החימום, אך יש צורך לבצע אותה בעיקר כאשר אתם מרגישים שהמים כבר לא מתחממים כמו בעבר. התחזוקה צריכה לכלול גם ניקוי אבנית מקולט השמש ומגוף החימום אחרי בדיקה ויזואלית שלה.

 

האם סוג הדוד משפיע על התחזוקה?

 
סוג דוד השמש משפיע מאוד על התחזוקה שלו. למעשה יש דודי שמש קטנים יותר שהיקף הפעולה שלהם קטן מה שמספק גם תחזוקה פשוטה יותר ולעתים רחוקות יותר. כמו כן יש דודי שמש מחליפי חום שפועלים בצורה מעט שונה ולכן גם התחזוקה שלהם תהיה שונה. חשוב לזכור כי גם היצרנים של דודי השמש מייצרים את הדודים באיכויות שונות מה שמשפיע על התחזוקה באופן ניכר.