דודי שמש בהרצליה

 

מה כולל שירות דודי השמש בהרצליה

 
השירות שחברות שביט מציעות לכם יהיה שירות מקיף לגבי כל בעיה או תהייה שתעלה לכם. אם אתם לא יודעים איזה דוד שמש לבחור, אנו נעזור לכם לבחור את המתאים ונסביר לכם על כל הפרמטרים החל מאופי השימוש בו, כמות הנפשות שיש בבית, כמות הלקוחות שישתמשו בדוד ביום אם מדובר במגזר העסקי, סוגי הדודים לפי מחיר וכן הלאה. כמו כן השירות יכלול את ההתקנה של הדוד וכמובן גם שירות תיקונים שיידרש בסופו של דבר.

 

מה כוללת ההתקנה של הדוד?

 
ההתקנה קודם כל כוללת את הפינוי של הדוד הישן. הדודים הישנים כבדים וגדולים ולכן הלקוח בעצמו לא יכול להסיר אותם. לכן החברה שמבצעת את ההתקנה של דוד השמש לפי חוק תהיה חייבת לקחת את הדוד הישן. כמו כן היא תצטרך למצוא סידור להתקנה בעיקר אם מדובר על דודים גדולים או בגגות משופעים שקשה לייצב בהם את הדוד ללא שימוש במעמד מתאים.

 
להזמנות לפרטים נוספים חייגו עכשיו 073-7580123
 
 
 

מתי צריך לבצע תיקון?

 
תיקון דודי שמש יכול להיות נחוץ כאשר לא הכל פועל כשורה. יכול להיות שהוא לא מחמם את המים, שיש נזילה, נוצרים קצרים במערכת החשמל, עושה הרבה רעש או דברים נוספים. לכן יש צורך לקרוא לטכנאי מקצועי שיתקן את דוד השמש אחרי שקודם כל יאבחן את הבעיה. התיקון לעתים יוכל להתבצע לבד בעיקר אם מדובר בבעיה קטנה כמו החלפת צינור שנוזל.

 
 
 
 
 
 
 

כיצד נבחר דוד שמש בהרצליה?

 
דוד שמש יש צורך לבחור דבר ראשון לפי הנפח שלו. את הגודל יש לבחור לפי כמות הנפשות שישתמשו בו ביום בעיקר כיוון שבמהלך החורף החימום יהיה חשמלי, ואז לא תרצו לחמם אותו כמה פעמים או לחכות יותר משעה למקלחת. כמו כן יש לבחור דוד שמש מחברה מומלצת ומנוסה כמו שביט, שמציעה אחריות וגם היחס שלה ללקוח עושה עליכם רושם טוב.