דודי שמש בתל אביב

 
כיום יש שיטות רבות לחימום מהיר ויעיל של המים כמו למשל מערכת הסקה שמחממת את המים באופן מיידי בגז או בנפט, אם כי עדיין דוד השמש עם האנרגיה הסולארית יהיה הכי יעיל שיש. לכן משתמשים בו גם לקוחות פרטיים אך גם בריכות ציבוריות, מכוני ספא, חדרי כושר וכן הלאה.

 

אלו שירותים נכללים בתחום דודי השמש?

 
השלב הראשון הוא כמובן קניית דוד השמש, ולכן יש צורך לבחור בחברה מוכרת ומנוסה. עם זאת יש עוד שירותים שאחריה זה תצטרכו להיעזר בהם כמו למשל בדיקה של הדוד כאשר הוא עושה בעיות וכמובן תיקון בעת הצורך. כמו כן יש צורך לעתים לקנות ולהתקין אביזרים אחרים כמו למשל חמאם מהיר לדוד, שהוא שרוול מיוחד שמותקן בתוכו, מפסק חכם לדוד השמש וכן הלאה.

 
 

מה מחיר השירות?

 
השירותים הרחבים שניתנים ללקוחות לגבי דודי שמש בתל אביב יכולים להיות במקרים מסוימים יקרים ולהגיע עד אלפי שקלים, כמו למשל קניית דוד חדש, אך ברוב המקרים בממוצע הם יעלו רק כמה מאות שקלים. למשל, אם יש צורך להחליף צינור כיוון שהצינור שמחבר בין המיכל לבין הקולט נקרע, במקרה זה לרוב עלות העבודה תכלול בתוכה את הצינור. לעומת זאת אם יש צורך להחליף את הפלאנג' כולו, כלומר את גוף החימום יחד עם התרמוסטט, המחיר יהיה יקר יותר.

 
 
 
דודי שמש בתל אביב
 
 
 
 
 
מחפשים חברת דודי שמש במרכז? התקשרו אלינו ואנו חברת שביט נעמוד לצדכם במידיות - 073-7580123
 
 

מי מבצע את העבודה?

 
את השירותים הללו מבצע טכנאי דודי שמש העובד בתל אביב והסביבה. הוא יכול לספק לכם אחריות על ההתקנה של הדוד אם כי יש הבדל בין אחריות של היצרן על הדוד עצמו והחלקים השונים במערכת שלו לבין האחריות על ההתקנה.