073-7580123

מספר מקשר הסבר

אביזרים לדוד שמש

דוד השמש הוא אמנם אחד המתקנים הכי טובים ויעילים שיש אך בכל זאת אפשר להמשיך לשפר אותו. יש כל מיני אביזרים לדוד שמש שאתם חייבים להכיר ויכול להיות שהם ישנו את השימוש שלכם לטובה. על אלו אביזרים מדובר ומה התפקיד שלהם? אנו בשביט דודי שמש כאן כדי לספר ולהסביר.

שסתום ביטחון לדוד

שסתום ביטחון לדוד הוא אחד החלקים הכי חשובים שיש בו. אמנם הוא לא משתתף בפעולת החימום של המים ומדובר על חלק קטן מאוד במערכת כולה, אך הוא החלק שמונע את עיקר הבלאי של הדוד. שסתום ביטחון לדוד השמש הוא למעשה שסתום לחץ די קטן שמטרתו לפרוק את הלחץ בדוד כאשר הוא עולה מעל 8 אטמוספירות, שזה הלחץ המקסימלי לרוב הדודים. כך לא רק שנמנע פיצוץ של המיכל אלא גם נמנעת שחיקה גדולה שלו ועליית הטמפרטורה לרמה מסוכנת לכוויות.

מהו פלאנג ולמה צריך אותו?

הפלאנג לדוד השמש הוא למעשה הצלחת שעליה ממוקמים גוף החימום וכמובן התרמוסטט שבלעדיו המים היו יכולים להתחמם מעל הערך העליון הנדרש, שלרוב עומק על 75-65 מעלות צלזיוס. הפלאנג ניתן להחלפה עצמאית אך אם אתם לא יודעים כיצד לבצע זאת או שאין לכם ניסיון מספק או כלים מתאימים, תפנו לטכנאי מקצועי שיעמוד לשירותכם להחלפה בטוחה.

מפסק חכם לשליטה טובה יותר

מפסק חכם הוא המילה האחרונה בתחום האביזרים לדוד שמש. מפסק חכם מתחבר אל המפסק החשמלי שמפעיל את החימום החשמלי וכך אתם יכולים לקבוע טיימר להפעלה שלו, לקבוע שעות הפעלה עתידיות וכמובן לפקח עליו מאפליקציה ייעודית שמתחברת אליו דרך האינטרנט. כך תחסכו בעלויות וההפעלה המודרנית תהיה הרבה יותר נוחה, כאשר תוכלו להפעיל את הדוד כשאתם בדרך מהעבודה.

מעמד לדוד: למה צריך אותו?

המיכל של דוד השמש צריך לעמוד על מעמד מסוים, והצורך במעמד לדוד שמש הזה עולה כאשר פני השטח לא מאפשרים הנחה נוחה שלו. לעתים דוד השמש צריך להיות שוכב ולעתים הוא צריך להיות עומד ובכל מקרה יש לקבע אותו בצורה ראויה אל הקרקע או הגג.

צינורות חזקים כדי לשכוח מהנזילות

הצינורות בדוד שמש הם חלק חשוב ומהותי במערכת. הצינורות צריכים להיות חזקים, בלתי פגיעים לחבלות כמו דריכות או מטח ברד, הם צריכים להיות עמידים בשמש וכמובן לעמוד בטמפרטורה הגבוהה של המים החמים שזורמים בהם.

חמם מהיר

חמם מהיר לדוד שמש הוא אחד מהפריטים שיתנו לכם מקלחת חמה במהירות ללא המתנה כמעט בכלל. אם כדי לקבל מים חמים בחורף עליכם להדליק את המפסק החשמלי ולחכות שגוף החימום יחמם את המים תוך חצי שעה, אז עם חמם מהיר אתם תקבלו את המים החמים שאתם רוצים תוך 10 דקות בלבד.

האביזרים הכי מתקדמים שיש

חברת שביט דודי שמש וחשמל כאן לשירותכם ונשמח להסביר לכם על כל האביזרים והחלקים השונים שיכולים להתאים לדוד כדי לשפר את החוויה ולהפוך אותו ליעיל ובטיחותי הרבה יותר.
מחכים לטלפון שלכם עוד היום לכל שאלה, בעיה, ייעוץ וכמובן הצעות מחיר!

דוד שמש 150 ליטר

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן