073-7580123

מספר מקשר הסבר

גוף חימום לדוד שמש

גוף חימום לדוד שמש

מה שמחמם את המים שלכם ברוב ימות השנה הן כמובן קרני השמש, שחודרות אל הפאנל הסולרי, זהו קולט השמש, ומחממות את המים בצנרת שזורמת בו. עם זאת בימי החורף המנגנון הזה לא כל כך יעיל ולכן יש צורך לעבוד לחימום חשמלי. כאן גוף החימום של הדוד נכנס לתמונה וזה הזמן להבין עליו כמה דברים חשובים לגבי אופן הפעולה, מועד ההחלפה וכמובן העלות שלו.

כיצד פועל גוף החימום?

גוף חימום לדוד שמש הוא אחד החלקים הקטנים שבו אך הוא אחד החשובים שבו. אמנם הוא אינו פעיל ברוב ימות השנה אך בתקופת החורף אתם צריכים אותו בשיא עוצמתו. גוף החימום נמצא בחלק התחתון של הדוד והוא ממיר את האנרגיה החשמלית לאנרגיית חום שמחממת את המים כאשר החום עובר לפי מפל טמפרטורות, עיקרון פיזיקלי די בסיסי. גוף החימום יכול לעבוד בעוצמות משתנות וצריך להיות מותאם לגודל הדוד, כאשר ההפעלה שלו מתבצעת על ידי המפסק שרובנו מכנים 'בוילר' שנמצא בתוך הבית, רחוק מהדוד וגוף החימום שלו שנמצאים לרוב על שטח הגג.

כמה עולה גוף החימום של דוד השמש?

גוף חימום לדוד יכול לעלות בין 300 ועד 800 שקלים בממוצע ואם אתם שואלים את עצמכם מה יכול להשפיע על המחיר ולמה טווח המחירים כה גדול, יש לנו תשובות בשבילכם. ראשית, המחיר תלוי גם במקום בו אתם קונים את גוף החימום. יש מקומות שיציעו לכם גוף חימום במחיר נמוך יותר ממקום אחר כאשר מדובר באותו גוף החימום לחלוטין, כאשר פערי המחירים נובעים נטו מהתמחור של אותו מקום ומהשירות שהוא מציע. כמו כן, יש גופי חימום שונים ומגוונים כאשר ההספק שלהם שונה, יעילות היעילות האנרגטית שלהם שונה וגם אורך החיים שלהם שונה, והמחיר יעלה ביחס ישר לאלו.

מתי צריך להחליף גוף חימום?

  • כשיש בעיה בגוף החימום לרוב נחוש זאת על בשרנו כאשר המים שחיממנו במשך חצי שעה עד שעה פשוט לא יהיו חמים. יכול להיות שהם לא יהיו חמים בכלל, יכול להיות שהם יהיו חמימים וגם יכול להיות שהם יהיו חמים אך ייגמרו מהר מאוד, הרבה יותר מהר ממה שאנו רגילים. כך נוכל לזהות שיש בעיה כאשר עוד אפשרות לזהות בעיה היא גרימת קצר חשמלי.
  • כאשר יש את אחת מהבעיות האלו זה עוד לא אומר שאתם צריכים להחליף את גוף החימום של הדוד אך זה בוודאות אומר שאתם צריכים לקרוא לטכנאי שיבדוק אותו. ייתכן כי הוא סיים את חייו בגלל בלאי טבעי ואולי הוא מלא באבנית או שהחיווט החשמלי שלו נפגע.

גוף חימום לדוד שמש הוא רק ההתחלה

חברת שביט דודי שמש וחשמל מתעסקת בכל החלקים שקשורים לדוד במידה ויש לכם תקלה בגוף החימום או בכל חלק אחר תוכלו ליצור איתנו קשר והצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם על מנת לפתור לכם את הבעיה!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן