073-7580123

מספר מקשר הסבר

גוף חימום לדוד

גוף חימום לדוד

דוד שמש נקרא כך כיוון שהוא מחמם את המים שבתוכו על ידי האנרגיה הסולרית של השמש, אך לא תמיד זה נכון. לעתים החימום מתבצע על ידי השקעת אנרגיה חשמלית כאשר האנרגיה הזו עולה לנו לא מעט כסף. גוף חימום לדוד הוא זה שאחראי על הפעולה הזו וזה הזמן להכיר אותו מקרוב.

מהו גוף חימום לדוד וכיצד הוא פועל?

גוף החימום בדוד דומה מאוד לכל גוף חימום אחר, ממש כמו זה שיש לכם בקומקום החשמלי שבעזרתו אתם מחממים את התה. הוא פולט אנרגיה תרמית שמחממת את המים, כאשר האנרגיה התרמית מומרת על ידו מהאנרגיה החשמלית שממנה הוא ניזון. גוף החימום הוא זללן אנרגיה ידוע לשמצה ועלויות חימום דוד גדול יכולות להגיע לכמה שקלים לשעה, למרות שזה נשמע מעט זה הרבה במונחים של צריכת חשמל.

מה היתרונות של גוף החימום?

נכון שגוף החימום מחמם את המים ביוקר רב לעומת החימום החינמי של קולטי שמש בעזרת האנרגיה הסולרית, אך הוא מאפשר לנו לקבל מקלחת חמה גם בחורף. ימי החורף אמנם לא קשים בדרך כלל במדינת ישראל אך אין מספיק שמש כדי שנוכל לחמם את מיכל המים הגדול שעל גג ביתנו כדי להתקלח בצורה נאותה ובריאה ועוד בטח כאשר הטמפרטורה בחוץ נמוכה מ-15 מעלות. גוף החימום אמנם אינו פועל ברוב ימות השנה אך כשהוא פועל הוא עושה עבודה יעילה וחשובה.

אלו תקלות נפוצות בגוף החימום?

גוף החימום יכול לסבול משתי תקלות נפוצות כאשר הראשונה שבהם הוא קצר בחיווט החשמלי וחוסר יכולת לחמם בצורה מספקת או חוסר יכולת לחמם בכלל. הבעיה השנייה היא קלה יותר, הצטברות אבנית ששקעה על גוף החימום ומונעת ממנו להעביר את החום בצורה יעילה אל המים שמסביבו. את שתי הבעיות האלו טכנאי דודי שמש יוכל לאבחן כאשר לעתים גוף החימום יכול גם לקצר את החשמל בבית. איך תשימו לב לבעיה? המים פשוט לא יהיו חמים כמו בעבר.

כמה עולה להחליף גוף חימום?

החלפת גוף חימום לדוד יכולה לעלות בטווח של 300 ועד 500 שקלים כאשר המחיר מושפע ממספר גורמים. ראשית, חשוב לבצע סקר שוק ולבחון כמה טכנאי דודי שמש וכמובן לבדוק האם יש לכם עוד אחריות על הדוד. שנית, צריך לזכור שהמחיר של גוף החימום הוא לא העלות היחידה שלכם שכן יש את עלות הבדיקה המקדימה כדי לוודא שהוא זה שבעייתי יחד עם עלות ההתקנה שלו. כמו כן יש גופי חימום יעילים יותר שיבזבזו לכם פחות חשמל בחימום אך יהיו יקרים יותר בקנייה הראשונית, ויש גם גופי חימום חזקים יותר שיחממו מהר יותר או שמתאימים לדודי שמש גדולים בעלי נפח רב יותר.

בשביט דודי שמש וחשמל תקבלו את השירות הכי טוב שיש

אצלנו תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בכל מה שקשור לגוף החימום של הדוד – שירות אדיב ומחירים משתלמים זה אצלנו אז צר קשר עכשיו – 073-7580123

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן