073-7580123

מספר מקשר הסבר

דודי שמש במרכז

סוגי דודי שמש

רכישת דוד שמש לא מתבצעת כל חודש וגם לא כל שנה, למעשה דוד שמש איכותי יש צורך לקנות אולי פעם בעשור וגם אחרי פרק זמן זה יכול להיות שדוד איכותי עוד יפעל כאילו זה יומו הראשון. שירות דודי שמש במרכז הוא לא רק מכירה אלא יותר מזה, ואם אתם רוצים לבחור את הדוד הנכון אנו בחברת שביט כאן כדי להסביר לכם מה יש לנו להציע לכם.

טוב שיש את שביט דודי שמש

בדוד שמש מדובר על ניצול אנרגיה בשיאו, כאשר באותה מידה שהשמש מחממת את עור גופנו במשך ימי הקיץ החמים, היא יכולה גם לחמם את המים שאנו מתקלחים איתם לגמרי בחינם. הבעיה היא שיש צורך לבחור את הדוד המותאם ביותר עבור הלקוח ואנחנו נעשה זאת בצורה הכי מקצועית שיש. אנו נסביר לכם בדיוק אלו דודים קיימים בשוק ומה ההבדלים ביניהם, מה מהם הכי יקר ומדוע הוא נחשב לאיכותי יותר, איך להתאים את נפח הדוד לכמות הנפשות בבית ולאופי השימוש כן הלאה. ההתאמה הזו היא איכות השימוש שלכם!

שמירה על דוד תקין – שמירה על איכות החיים

דודי שמש שאינם תקינים יכולים לגרום לכם לחוסר נוחות כאשר לא יהיו מים חמים במקלחת. יכול להיות שזה יקרה בקיץ ויכול להיות שזה יקרה בחורף, הרי אף אחד לא רוצה להתקלח עם מי קרים לחלוטין. מה אפשר לעשות כדי למנוע את התקלות מראש? אפשר לקרוא לטכנאים שלנו בשביט דודי שמש ואנו נדאג שהדוד שלכם יישאר תקין בכל רגע נתון. בדיקות תקינות לדודי שמש במרכז היא המומחיות שלנו ואנו עושים זאת במחירים הכי משתלמים ועם חיוך על הפנים. מהר מאוד החיוך הזה יעבור אליכם כשהדוד שלכם יהיה תקין!

יש תקלה? אנו כבר בדרך אליכם

לדודי שמש במרכז יכולים להיות תקלות רבות ומגוונות. יכול להיות שהדוד נפגע מפגיעה פיזית כלשהי, יכול להיות שיש לו נזילה, יכול להיות שהוא נשחק בגלל שהוא כבר ישן מאוד ויכול להיות שזו האבנית שסתמה את גוף החימום ולא מאפשר לו לחמם את המים בימי החורף הקרים. לא משנה באיזו בעיה מדובר וכמה היא מסובכת לפתרון, לטכנאי שלנו בשביט דודי שמש לא תהיה כלל בעיה למצוא אותה אחרי אבחון מדויק ומהיר וכמובן לטפל בה במהירות האפשרית. אנו בשביט דודי שמש כבר שנים רבות עוסקים בתחום ואנו מציעים שירות זמין, אדיב ומקצועי בכל עת וגם באחריות מלאה!

התקנות דודים ואביזרים נלווים

יכול להיות שאת דוד השמש שלכם החלטתם לקנות ממקום אחר. אולי זו חברה אחרת ואולי זה דוד שהיה לכם במחסן כי העברתם אותו מהבית הישן, ולמעשה המקור שלו אינו חשוב. כדי להתקין את הדוד אתם צריכים עזרה, כי לא רק שמדובר במיכל כבד מאוד, מדובר בהתקנה שכוללת חיבורים לחשמל, לצנרת המים הביתית ולמערכת הניקוז ויש צורך בידע מקצועי נרחב ובניסיון. אנו בשביט דודי שמש מספקים לכם את ההתקנות הכי משתלמות ומקצועיות שיש ויחד עם זאת גם התקנה של חלקים ספציפיים או אביזרים נלווים כמו מסנן אבנית, חמם מהיר או מספק חכם לדוד!

אנו בשביט דודי שמש לא סתם מקבלים המלצות מכל עבר, אנו אוהבים את מה שאנו עושים ולכן עושים זאת על הצד הטוב ביותר. פנו אלינו עוד היום ותיווכחו לגלות זאת בעצמכם!

החלפת גוף חימום בדוד חשמל

אזורי שירות עיקריים במרכז:

  • חולון
  • חדרה
  • ראשון לציון
  • תל אביב
  • הרצליה
  • גבעתיים


מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן