073-7580123

מספר מקשר הסבר

דודי שמש נירוסטה

מתקין דודים

לא בכל יום קונים דוד שמש ובגלל זה כאשר אתם צריכים לבחור את הדוד הבא שלכם, אתם חייבים להתעניין בכל סוגי הדודים שקיימים. אין ספק שיש דודי שמש שיכולים להפתיע אתכם כי אפילו לא ידעתם שהם קיימים, כמו למשל דודי שמש נירוסטה. מהם דודי שמש אלו ולמי הם יכולים להתאים?

מהם דודי שמש מנירוסטה?

דודי שמש מנירוסטה הם למעשה דודי שמש שעשויים מהמתכת הדקה והעמידה, נירוסטה, אך לא כאן נגמר ההבדל ביניהם. אמנם את הנתון הראשון שכבר ציינו אפשר להבין רק ממקור שמם אך למעשה גם המבנה הכללי של דוד השמש ושיטת החימום שלו שונה לחלוטין. תחילה חשוב לזכור כי הנירוסטה היא חומר עמיד מאוד והיא זו שמאפשרת את העבודה היעילה של דודי השמש כאשר המיכל של דוד השמש לא נמצא לידו אלא נמצא עליו בחלקו העליון. המים מתחממים בשיטה של החלפת חום כך שהמים שמתחממים הלכה למעשה לא נוגעים במים שיגיעו אליכם למקלחת ויש בכך כמה יתרונות.

מה היתרונות של דודי נירוסטה?

  • דוד שמש נירוסטה יותר זול מסוגי דודי שמש אחרים. אמנם נירוסטה היא מוצר יחסית יקר בגלל האיכויות שלה אך בסופו של דבר הקונסטרוקציה של דוד השמש קטנה יותר והמחיר שתשלמו זול יותר.
  • לא רק שדוד השמש זול יותר בקנייה הראשונה הוא גם יכול לחסוך לכם אנרגיה רבה בהמשך ובכך לצמצם את העלויות. דוד שמש כזה חסכוני מאוד שניצול החום שלו בגלל מנגנון הפעולה החדשני ואתם מרוויחים לאורך זמן.
  • אם נראה לכם שדודים בנירוסטה מספקים לכם חיסכון כלכלי רק בשני הסעיפים הראשונים, תנו לנו להפתיע אתכם. דודים אלו יכולים להיות חסכוניים גם בגלל הבלאי הנמוך שלהם שכן המים עם האבנית לא מגיעים אל הצנרת כלל וכלל.

למי מתאימים דודי שמש נירוסטה?

דודי שמש נירוסטה מתאימים לכל מי שמחפש דוד שמש חדש, חסכוני ועמיד. אין ספק שדודי שמש אלו הרבה פחות נפוצים מדודי שמש אחרים אך זה הזמן שלכם להכיר אותם ולשקול לקנות אותם. דודי שמש כאלו גם יותר זולים וגם יותר חסכוניים ואפילו ההתקנה שלהם פשוטה יותר, אך חשוב מאוד לקנות אותם באחריות בלבד ומחברה מוכרת. דודי שמש אלו יכולים להתאים לכולם אך בעיקר לאלו שגרים במקומות בהם יש חשש לקיפאון כמו למשל ברמת הגולן או באזור ירושלים וצפת וכמובן למי שיש לו גג בלי הרבה מקום אפשרי להתקנת דוד שמש רגיל.

דודי שמש נירוסטה בשביט דודי שמש!

אנחנו בשביט דודי שמש מחכים לכם כדי לספק לכם את החוויה הכי טובה שיש. בחירת דודי שמש צריכה להיות חוויה חיובית והכול תלוי בחברה שבה תבחרו. אנו בשביט דודי שמש יודעים כיצד להתאים לכם את דוד השמש הכי טוב שיש ויודעים אלו מוצרים ואביזרים יתנו לכם את השימוש הכי טוב שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן