073-7580123

מספר מקשר הסבר

דוד חכם

דוד חשמל חכם

אם גם לכם נמאס להיות מופתעים חשבון החשמל הגבוה שמגיע אליכם במהלך חודשי החורף, וגם אתם רוצים לקבל שליטה חכמה, אלגנטית ומהירה על דוד החשמל שברשותכם – יש פתרון. דוד חשמל חכם זב כבר לא חלום רחוק אלא מציאות שקל מאי פעם לממש.

מהו דוד חכם?

הרעיון של ייצור דוד חכם הוא כמו רעיונות רבים אחרים תולדה של צורך. לאנשים בישראל ובעולם כולו נמאס מהעובדה שחימום מים בחורף הפכה להיות מעמסה כספית רצינית בכל משק בית בישראל, שיכולה להגיע לאלפי שקלים בשנה. כמעט בכל בית קיים מפסק חשמלי שמאפשר להדליק את גוף החימום החשמלי של הדוד ולהדליק אותו. אולם, מה עושים במקרה שמישהו שכח לכבות את הדוד והוא דולק כל הלילה? או לחלופין, מה אם אתם רוצים להדליק את הדוד כך שתוכלו להתקלח מיד כשתגיעו הביתה בסוף יום ארוך? אפליקציה חדשה ומגניבה במיוחד מאפשרת לשלוט מרחוק במפסק של כל דוד חשמל, להדליק ולכבות אותו ולקבל מידע מלא על עלות כל הדלקה לאורך כל חודשי השנה.

יתרונותיו של הדוד החכם

היתרון הגדול ביותר של דוד חשמל חכם הוא כמובן הקנייה של שליטה מלאה מרחוק על הפעילות החשמלית של דוד המים שברשותכם. באמצעות לחיצת כפתור פשוטה בטלפון החכם תוכלו לכבות את הדוד כאשר אין בו צורך או להדליק אותו מתי שתרצו, גם אם אינכם נמצאים בקרבת המפסק החשמלי עצמו. השליטה יכולה לבוא לידי ביטוי גם בטיימרים של האפליקציה, בעזרתם תוכלו למצוא את פרק הזמן האידיאלי הדרוש לחימום דוד המים, בכדי שלא תצטרכו להדליק אותו לפרקי זמן ארוכים מהנדרש. צרכנות נבונה היא צרכנות חכמה, וזו רק אחת הדרכים שבה האפליקציה החדשה יכולה להפוך גם אתכם ללקוחות חכמים יותר של חברת החשמל.

הדלקת דוד מרחוק

בנוסף ליתרונות שהוזכרו, האפליקציה של דוד חשמל חכם כוללת גם חישוב מדויק של צריכת החשמל הנובעת מזמני הדלקת הדוד. החישוב הזה מעלה את המודעות של כל בני הבית לעלות הגבוהה של חימום מים בדוד מבוסס חשמל, ובנוסף היא מאפשרת לכם לצפות מבעוד מועד מה יהיה הסכום המשוער של חשבון החשמל הבא. הדוד החכם טומן בחובו יתרון נוסף – משתמשים רבים על כל מתג חשמלי. במילים אחרות, אם פעם רק אדם אחד שהיה נמצא פיזית ליד המפסק של הדוד היה יכול לשלוט על הפעולה שלו, הרי שכיום כל אחד מבני הבית יכול להיכנס לאפליקציה ולהדליק ולכבות את הדוד כרצונו ובהתאם ללוז הזמנים האישי שלו. היתרון האחרון שנציין של הדוד החכם קשור באיכות הסביבה. שמירה על איכות הסביבה היא נר לרגליו של כל אזרח אחראי שדואג לעתידו של כדור הארץ. שימוש נבון באנרגיה היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להשפיע על כדור הארץ לטובה ולהיות לא רק צרכנים חכמים יותר אלא גם צרכנים ירוקים ואכפתיים יותר.

התקנה של דוד חכם

התקנה של דוד חשמל חכם היא למעשה פשוטה ביותר, ואינה דורשת התערבות או שינוי כלשהו בדוד עצמו. כל שיש לעשות הוא להחליף את המפסק הרגיל הקיים בביתכם למפסק מיוחד של דוד חכם. בצורה כזו, תוך זמן קצר ובלי לעשות שום שינוי בזרימת המים החמים מהדוד אליכם או ברשת החשמל של הבית, תוכלו להתקין אצלכם בבית דוד חכם וחסכוני מאי פעם. בשביט דודי שמש וחשמל נוכל לייעץ לכם בכל הנוגע לפתרונות חכמים הנוגעים לתחום של חימום מים יעיל וחסכוני בדודי שמש וחשמל מכל הסוגים.

למידע נוסף וקבלת ייעוץ בנושא אתם מוזמנים ליצור קשר עם שביט דודי שמש וחשמל – 073-7580123

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן