דוד חשמל 150 ליטר

 
את דוד השמש כולנו מכירים ואפשר לומר גם שהוא הדוד הנפוץ ביותר בארץ. אין ספק שלדוד שמש יש יתרונות רבים אך גם יש לו חסרונות ולעתים פשוט אי אפשר להתקין אותו בבית. דוד חשמל אמנם פועל אך ורק על חשמל אך הוא יכול היות מעולה בשבילכם. זה בדיוק הזמן להבין מהו דוד חשמל 150 ליטר ולמי הוא מתאים.
 
 

כיצד פועל דוד חשמל?

 
דוד חשמל נראה כמו דוד שמש בכל מה שקשור למיכל אם כי הוא לא צריך את אחד החלקים המשמעותיים שבדוד שמש, זהו קולט השמש. דוד החשמל יכול לחמם את המים אך ורק באנרגיה חשמלית כאשר יש בתחתית מיכל דוד החשמל את גוף החימום וגוף החימום הזה מחמם את המים תוך 10 דקות עד רבע בדרך כלל. כמובן שדוד חשמל גדול יותר יצטרך זמן רב יותר עד החימום ואפשר גם לומר שזה אחד היתרונות הבולטים שלו. דוד חשמל פועל למעשה כמו מנגנון החימום החשמלי של דוד השמש הרגיל שיש לרוב הבתים בארץ. אז למה צריך דוד חשמל ומה היתרונות שלו?
 
 
 
דוד חשמל 150 ליטר
 
 
 
 

מה היתרונות של דוד חשמל 150 ליטר?

 
אמנם דוד חשמל נחשב לבזבזן יותר מדוד שמש אך יש לו גם כמה יתרונות. דוד שמש הוא מוצר שמחייב התקנה מסובכת והוא מחייב גם על גג המבנה מה שלא תמיד אפשר לבצע. דוד חשמל 150 ליטר יכול להספיק למשפחה גדולה אפילו כזו בת 5 נפשות שבה כולם מתקלחים בזה אחר זה, כאשר החימום שלו ייקח חצי שעה עד שעה בלבד. אמנם זה נשמע לכם כמו פרק זמן ארוך אך ביחס למקלחת לחמישה נפשות מדובר על פר זמן קצר מאוד. כמו כן דוד החשמל יכול להיות מותקן גם בתוך הבית מה שהופך את ההתקנה לפשוטה מאוד. דוד זה מתאים בעיקר לדירות קטנות ואף מחולקות.
 

לפי מה נקבע המחיר של דוד חשמל בנפח של 150 ליטר?

 
דוד חשמל יכול לעלות בין 1000 ועד 2000 שקלים בממוצע כאשר מדובר על דוד חשמל 150 ליטרים. כמובן שאם מדובר על דוד חשמל קטן יותר המחיר שלו יירד ויכול גם להיות ברף שקרוב יותר ל-1000 שקלים ואף פחות. חשוב לזכור שיש צורך לבצע סקר שוק כדי לקבל את המחירים הכי נוחים וכך תוכלו לקבל הצעה משתלמת תוך כדי השוואה בין כל שאר החברות. מה שמשפיע על מחיר הדוד זה גם החסכוניות שלו ולא רק הגודל שלו וזה דבר שחשוב לזכור.

דודי חשמל איכותיים בגדלים שונים תוכלו למצוא אצל חברת שביט דודי שמש וחשמל במחירים משתלמים ויחד עם זאת לקבל מאיתנו שירות אמין ומקצועי. אז צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים!