073-7580123

מספר מקשר הסבר

דוד שמש 150 ליטר

דוד שמש 150 ליטר

אם נראה לכם שדוד שמש 150 ליטר הוא דוד שמש ענק שמספיק למקלחת לנפשות רבות, תדעו שיש דודי שמש הרבה יותר גדולים. דודי השמש מגיעים לנפחים של 200 ליטרים ואף יותר אך דוד שמש 150 ליטר הוא בהחלט דוד מספק. מה טוב בו ולמי דוד כה גדול יכול להתאים?

הדוד שיספיק לכולם

דוד שמש גדול יכול להספיק למקלחות רצופות לכל דיירי הבית. יכול להיות שכל הדיירים בבית עוברים את אותה השגרה וכיוצא בזה יש להם גם הרגלים דומים, הם אוכלים באותן השעות ומתקלחים באותם הזמנים. יכול להיות שזו משפחה ויכול להיות שזו דירת שותפים, אולי גם דירה בקרבת האוניברסיטה שיש בהם סטודנטים, ובכל מקרה מקלחת אחר מקלחת יכולה להיות בעייתית. דוד שמש קטן לא יכיל מספיק מים חמים כדי שכולם יתקלחו רציף אחד אחרי השני, ולכן דוד שמש 150 ליטרים פותר את הבעיה. הוא מספיק גדול כדי לדאוג שהמים החמים יספיקו לכולם מבלי לחכות לחימום נוסף.

לא צריך "להשאיר מים חמים"

מי מאיתנו לא מכיר את האמרה המפורסמת "תשאיר לי מים חמים". אז נכון שמים תמיד יהיו וגם מים חמים תמיד ייתכנו אך השאלה היא מתי. דוד שמש יכול להיות מתקן נהדר שיספק לכם מים חמים ונעימים למקלחת איכותית אך מה זה משנה אם תצטרכו לחכות חצי שעה עד שהם יתחממו? עם דוד שמש גדול לא צריך להשאיר לאף אחד מים חמים ולא צריך להתקלח בחיפזון שאינו נעים, המיכל כל גדול שיכול להכיל בתוכו כמות גדולה של מים חמים אשר יספיקו למספר רב של מקלחות רצופות.

האם דוד כה גדול מתאים לכל אחד?

  • למרות שדוד שמש 150 ליטר נשמע כמו הבחירה הכי טובה, עדיין מדובר על דוד שמש שתופס הרבה מקום. הוא כפול מגודלו של דוד שמש 60 ליטרים, שהוא ללא ספק הדוד הכי קומפקטי שיש, וההתקנה שלו על הגג תתפוס מקום רב שלא תמיד יהיה בשפע כמו גם המחיר שלה שיהיה גבוה יותר מהתקנה של דודי שמש אחרים.
  • בגלל שמדובר בדוד שמש כה גדול, המים יתחממו באופן איטי יותר. נכון שלאחר שהמים יתחממו יהיו מספיק מהם לכול דיירי הבית בלי צורך לחסוך בהם, אך בכל זאת זמן ההמתנה צפוי להיות ארוך ולעתים יהיה למעלה מחצי שעה ואפילו 45 דקות, שזה דבר שצריך לקחת בחשבון.
  • עם כל החסרונות שצוינו עד כה, דוד בנפח 150 ליטרים יהיה מתאים למשפחות או דירות של 5 נפשות ומעלה, או לבתים שבהם יש כמות נפשות פחותה יותר אך אוהבים מקלחות ארוכות ומתקלחים בזה אחר זה. כמו כן הוא יכול להתאים למלונות ולאכסניות.

דוד 160 ליטר במחיר משתלם בדרך אליכם!

דודי השמש יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר חסכוניים ותוכלו לקבל מקלחת חמה ונעימה בכל יום ויום. איתנו בשביט דודי שמש דוד השמש לא יטריד אתכם כלל, כי אנו משווקים את הדודים הכי טובים שיש במחירים ללא תחרות! גם כאשר תהיה תקלה כלשהי אנו נהיה שם לשירותכם ונבצע את התיקון הכי מהיר ומקצועי שאפשר. אנו גם נסייע לכם בהתאמת הדוד לצרכים שלכם וזאת לפי כמות הנפשות ואופי השימוש.

דוד שמש 150 ליטר

אז צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים – 073-7580123

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן