אם אתם רוצים לקנות דוד שמש איכותי ועמיד לאורך זמן, כדאי מאוד שתחשבו טוב איזה נפח יהיה האידיאלי ביותר עבורכם. אנו לא רק משווקים את דודי השמש הכי טובים שיש אלא גם דואגים שהלקוחות שלנו יקבלו את הדוד שמתאים להם בצורה המושלמת. דוד שמש 60 ליטר יכול להתאים למשפחות רבות וזה הזמן להבין האם הוא מתאים גם לכם.
 
 
 

דוד שמש קטן וקומפקטי

 
כשאנו חושבים על דודי שמש אנו מיד חושבים על המיכל שלהם שהוא למעשה סימן ההיכר שלהם. סימן ההיכר הזה בדרך כלל נמצא עלה גג בסמו לקולט השמש והוא תמיד יהיה צבוע בלבן כדי שלא יתחמם יתר על המידה מקרני השמש ויסבול מבלאי ומסיכונים נוספים של חימום יתר. עם זאת בין כל סוגי דודי השמש, דוד שמש 60 ליטר הוא דוד קומפקטי, קטן מאוד, קל לשאת אותו וקל להתקין אותו. הדוד יכול להיות מושלם למי שמחפש דוד קטן ולא את אחד הדודים הענקיים שקל מאוד להיבהל מהם, ולנו בשביט יש דודים איכותיים להציע לכם. לא הגודל קובע אלא ההתאמה, אך למי הוא מתאים?
 
 
 
דוד שמש 60 ליטר
 
 
 
 

למי מתאים דוד שמש 60 ליטר?

 
דוד שמש קטן בנפח של 60 ליטר יכול להתאים למגוון רחב של אנשים כאשר אם נביט לרגע על התא המשפחתי נגלה שיש משפחות רבות שאפילו דוד שמש קטן של 60 ליטרים יספיק להם. יש משפחות קטנות שאין בהם יותר מ-3 או 4 נפשות ואין שום צורך בדוד גדול. למעשה, אדם ממוצע משתמש ב-30 עד 40 ליטרים של מים בממוצע במקלחת ואם מדובר על משפחה של 3 נפשות או 4 נפשות שמתקלחות בזמנים קצרים יותר, דוד שמש 60 ליטרים יכול להיות די והותר. גם משפחות גדולות יכולות ליהנות מדוד קטן בנפח 60 ליטרים בלבד אך זה תלוי באופי השימוש.
 

מה זה אומר אופי השימוש?

 
יש אנשים שמתקלחים זמן רב ויש כאלו שיוצאים מהמקלחת כבר אחרי 5 דקות. אם אתם מאלו שמתקלחים תוך 5 עד 10 דקות ואתם לא צורכים מים רבים בעת המקלחת, דוד שמש של 60 ליטרים נפח יכול להיות מספק בהחלט. כמו כן, גם אם אתם מתקלחים זמן רב או באופן ממוצע 15 עד 20 דקות, דוד השמש יכול להספיק אפילו למשפחה גדולה אם אתם לא מתקלחים באותם הזמנים. חשוב לזכור שדוד השמש גם כאשר חומם על ידי גוף החימום יתחמם מהר יותר ככל שנפח המיכל יהיה קן יותר ואם חלק מבני המשפחה מתקלחים בבוקר וחלק בערב, דוד קטן בהחלט יהיה מספק.
 
 

תנו לנו להתאים לכם את הדוד!

 
שביט דודי שמש וחשמל מתעסקת עם דודי שמש בכל הגדלים, אנו נשלח אליכם איש מקצוע אשר יעזור לכם להבין איזה גודל מיכל יהיה הכי אופטימלי בשבילכם אז לייעוץ ופרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום!