073-7580123

מספר מקשר הסבר

דוד שמש 80 ליטר

דוד שמש 60 ליטר

גם לכם יצא לראות דודי שמש ענקיים וחשבתם לעצמכם "למה אנו באמת צריכים אותם"? אם אתם רוצים לקנות דוד שמש גדול שיספיק למקלחת חמה לכל המשפחה אך ממש לא מעוניינים בדודים הענקיים של 200 ליטרים ומעלה, אולי דוד שמש 80 ליטר יספיק לכם. למי הוא מתאים ולמה הנפח בכלל משנה? זה הזמן שלנו בשביט דודי שמש להסביר לכם את כל הפרטים החשובים.

למה הנפח משנה כשבוחרים דוד שמש?

דוד שמש מורכב מכמה חלקים: יש את קולט השמש, יש את הצנרת שמחברת בין הקולט למיכל ויש את המיכל עצמו. המיכל הוא כמובן סימן ההיכר של הדוד, הוא החלק המוכר ביותר שיש והוא גדול, גלילי ובצבע לבן. בתוך המיכל יש את המים החמים שיכולים להתחמם גם על ידי האנרגיה הסולרית שנקלטת על ידי הקולטים הסולאריים וגם על ידי גוף החימום החשמלי שנמצא בחלק התחתון שלו. ככל שנפח המיכל יהיה קטן יותר כך המים שבמיכל יתחממו מהר יותר כיוון שתידרש פחות אנרגיה לחימום פחות מולקולות מים, וזה רלוונטי גם לחימום על ידי השמש וגם לחימום החשמלי.

למי יכול להתאים דוד שמש 80 ליטר נפח?

  • מבין כל סוגי דודי השמש האחד בעל הנפח של 80 ליטרים יכול להתאים לדירות רווקים או לזוגות צעירים. אדם ממוצע משתמש ב-30 עד 40 ליטרים מים למקלחת ממוצעת כאשר חשוב לזכור שהיכרות עם עצמכם וההרגלים שלכם יעזרו לכם להבין טוב יותר מה יהיה עדיף בשבילכם. אם מדובר באדם אחד עד שלושה נפשות בבית, דוד שמש 80 ליטרים נפח בוודאי יהיה מספק גם אם תתקלחו זמן רב, גם הרבה יותר מזמן המקלחת הממוצע שעומד על בערך 10 עד 20 דקות.
  • דירות שותפים או מעונות סטודנטים יכולים להסתדר מעולה עם נפח של 80 ליטרים בלבד. דוד שמש 80 ליטר נפח אולי נשמע לכם כמו דוד קטן מידי לדירה שיש בה 3-4 אנשים שרוצים להתפנק עם מקלחת ארוכה ומים חמים במיוחד אך אפילו אם יהיו בדירה 5-6 אנשים, יש סיכוי שזה יהיה דוד מספק. וזאת מדוע? כיוון שאופי המקלחת משמעותי גם הוא.
  • אם הדיירים שמשתמשים בדוד השמש לא מתקלחים באותם הזמנים, הרי שאין חשיבות לכמות הנפשות. דוד השמש מספק מים חמים לכמות מקלחות מסוימת אך לאחר מכן הוא צריך זמן כדי להתחמם שוב. אם יש מספיק זמן בין מקלחת למקלחת, כמו למשל סטודנט אחד שמעדיף להתקלח בבוקר ואחד שמעדיף להתקלח בלילה לפני השינה, הרי שהבעיה נפתרה ואתם יכולים ליהנות מדוד שמש קטן, זול יותר, קל להתקנה וכמובן ממקלחת חמה.

דוד שמש 80 ליטר במחירים הכי משתלמים שיש!

מעוניינים בדוד שמש בנפח של 80 ליטר? אצלנו אצל שביט דודי שמש יש דודים בנפחים שונים, אז צרו איתנו קשר על מנת שנוכל לעזור לכם לבחור את הדוד שהכי מתאים עבורכם בתלוי לצרכים שלכם ואופן השימוש שלכם במים חמים.
התקשרו לפרטים נוספים – 073-7580123

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן