073-7580123

מספר מקשר הסבר

התקנת דודי שמש על גגות רעפים

התקנת דודי שמש על גגות רעפים

שביט דודי שמש מתקינים ומבצעים עבודות בדודי שמש על כל סוגי הגגות!

לקבלת שירות: 073-7580123

אחד הרכיבים שבחשיבותו אי אפשר להפריז בכל מה שנוגע לבית שלכם ולחיי היום יום שלכם הוא למעלה מכל ספק דוד השמש. מעבר לכך שמדובר במרכיב חשוב מאין כמותו שתפקידו לספק לכם מענה לצורך בסיסי ביותר בחיי היום יום שלכם – מים חמים – דוד שמש עושה זאת כאשר הוא מחמם את המים בהתבסס על קרני השמש, ללא צורך בצריכת חשמל נוספת של הדלקת הדוד לאורך מרבית ימי השנה החמים והמוארים. משום כך, ברור מדוע יש צורך בדודי שמש בכל בית באשר הוא. כאשר מדובר בבתים פרטיים עם גגות רעפים – לא כל חברה שעוסקת בדודים יכולה לבצע את ההתקנה הזאת. ראשית, חשוב לציין שאצלנו בשביט מבצעים התקנה של דודים על גבי כל סוגי הגגות בצורה המקצועית ביותר, גם כאשר הדבר נוגע בגגות רעפים – וכעת נבין מה שצריך לדעת על תהליך זה.

מהו האתגר בהתקנת דוד שמש על גבי גגות רעפים?

מדוע זה מסובך?

התקנה של דוד שמש על גג רגיל לא כוללת אתגרים מעבר לאתגרי ההתקנה הרגילים. כלומר, נדרשת מיומנות גבוהה ועבודה מדויקת להתקנה זו, אבל אין את האתגר הנוסף שישנו בגגות רעפים. האתגר הזה הוא במידה רבה אתגר פיזי. גג הרעפים הוא גג משופע ולא ישר, כלומר התקנת דודי שמש צריכה להתבצע בצורה בטיחותית ויציבה על גבי משטח משופע, והדבר דורש שימוש בהתקנים מיוחדים ובפתרונות מתקדמים יותר. מעבר לכך, ישנה חשיבות גם לעבודה איכותית שלא פוגעת בגג הרעפים עצמו ולא מזיזה רעפים ממקומם ככל שרק ניתן, וכעת נבין כיצד התהליך הזה מתבצע בצורה המקצועית ביותר.

איך עושים את זה נכון?

התקנה של דודי שמש על גבי גגות רעפים צריכה להתבצע בהתקנה חכמה של קולטני השמש ושל מכל המים גם יחד.

קולטן השמש יכול להיות מותקן בשכיבה על גבי גג הרעפים כאשר הוא פונה דרומה, או על גבי מתקן מיוחד שפונה דרומה אם הגג לא משופע לכיוון זה בפני עצמו. מכל המים ותשתית החיבור לקולטנים מותקנים על מתקנים מיוחדים, ובאופן כללי התמחור של התקנה זו יהיה בדרך כלל עם תוספת של מאה-מאתיים שקלים לעומת התקנת דוד השמש על גג רגיל.

ודאו כי ההתקנה בגג הרעפים שלכם איכותית

לא כל חברה יודעת ויכולה לבצע התקנה מקצועית של דוד שמש על גבי גגות רעפים, אבל אצלנו בשביט מבצעים את העבודה בצורה המקצועית ביותר. פנו אלינו עבור כל הצרכים הנוגעים לדוד השמש שלכם – על כל סוגי הגגות ועם כל סוגי הדודים – ואנחנו נוודא כי הדוד יותקן בצורה המקצועית ביותר וישמש אתכם בצורה הטובה ביותר לאורך כמה שיותר זמן.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן