073-7580123

מספר מקשר הסבר

התקנת דוד חשמל

מתקין דודים

מהו דוד חשמל וכיצד הוא פועל?

דוד חשמל דומה מאוד לדוד שמש מבחינת המיכל שלו אך ההבדל הוא שהוא לא מחובר לקולט שמש ולמעשה לא חייב להיות מותקן על גג הבניין או בכל מקום חיצוני אחר. דוד שמש חייב להיות חיצוני, כיוון שהוא חייב להיות קרוב לקולט השמש שהוא חייב להיות חיצוני כדי לקלוט את קרני השמש. דוד חשמל יכול להיות מותקן בתוך הבית כיוון שהחימום של המים יהיה אך ורק חשמלי. דוד החשמל מחמם את המים עם גוף החימום שנמצא בתחתיתו באופן די מהיר, כ-10 עד 20 דקות למקלחת אחת או שתיים, תלוי במשך ובאופי המקלחת. דוד חשמל יכול להכיל את המים החמים עד שהם מתקררים.

מי יכול להתקין דוד חשמל?

התקנת דוד חשמל היא משימה שיכולה להתבצע אך ורק על ידי אנשים מקצועיים ומנוסים. אם אתם יודעים כיצד להתקין את דוד החשמל לבד אז אתם יכולים לעשות זאת אך כדאי שתדעו מה ההשלכות של זה. יכול להיות שהדוד בסופו של דבר לא יפעל כראוי ובמצב כזה לא תהיה לכם אחריות כמו שמעניק מתקין דוד חשמל מקצועי. תמיד רצוי לבחור במתקין דוד חשמל מקצועי, כזה שיוכל לספק לכם התקנה מהירה ויסודית שתמיד תתאים לפני השטח. חשוב לזכור כי התקנת דוד חשמל יכולה להיות פשוטה יותר כאשר יש לו מקום בבית אך גם אם אין, תמיד יהיה ניתן למצוא פתרונות.

מה כולל שירות התקנת דוד חשמל?

התקנת דוד חשמל היא משימה שמחייבת פינוי של דוד החשמל הקודם. במידה ואין דוד חשמל קודם כיוון שמדובר בדירה חדשה או לחלופין בלקוח שהחליט לעבור מדוד שמש לדוד חשמל וכעת אין לו אחד בבית, המשימה יכולה להיות יותר פשוטה או יותר קשה, הכל תלוי אם יש מקום להניח אותו. גם דוד חשמל קטן יחסית של 60 או 80 ליטרים נפח יהיה גדול יחסית ולכן יהיה צורך למצוא לו מקום יצירתי להתקנה. את דוד החשמל הקודם, במידה וקיים בבית יש צורך לפנות וזו משימה שמעוגנת בחוק שאותה צריך לבצע המתקין. כמובן שהשירות כולל גם אחריות על ההתקנה והסברים על התפעול.

מה העלויות של התקנת דוד חשמל?

העלויות של התקנת דוד חשמל יכולות להיות שונות מאוד ממתקין למתקין ומדוד לדוד. יכול להיות שמתקין אחד ידרוש מכם יותר ומתקין אחר ידרוש מכם פחות בגלל הבדלי ניסיון, כאשר הניסיון יוצר ביקוש בשוק. כמו כן חשוב לזכור כי דוד חשמל כבד וגדול יותר כמובן ייאלץ אתכם לשלם על ההתקנה יותר כאשר טווח המחירים הכללי ינוע בין 1000 ועד 1500 שקלים. חשוב לזכור כי אפשר להוזיל את העלויות על ידי סקירת שוק מעמיקה שיכולה להוזיל אחוזים ניכרים מהמחיר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן