073-7580123

מספר מקשר הסבר

טכנאי דודים

דוד חשמל חכם

כשאתם רוכשים דוד שמש אתם צריכים לרכוש אותו לפי מספר פרמטרים: הוא צריך להיות מותאם לשימוש שלכם, הוא צריך להיות אמין, חדש וחסכוני וכמובן שיגיע במחיר משתלם. עם זאת, חשוב לבחור אותו גם ממקום שמציע שירות תיקונים ואחריות מלאה לשנים הראשונות. אם אתם רוצים את כל עסקת החבילה הזו אנו בשביט דודי שמש וחשמל מציעים לכם את זה ועוד הרבה יותר.

העבודה החשובה של טכנאי דודים

אין מי שלא רוצה להתקלח בסוף יום מפרך ומייגע בין אם מדובר על יום קיצי ושרבי או יום קריר בסתיו או בחורף עם מקלחת חמה לפני השנה. זה יכול להיות דוד חשמל או דוד שמש ובכל מקרה אנו נהיה שם לשירותכם, הצוות שלנו מכיר את כל דודי השמש ואם תבחרו בשירות שלנו, תופתעו לגלות שהמקצועיות מטפסת לגובה חדש שלא הכרתם!

אמינות לפני הכל

לנו חשובה האמינות כערך עליון. אין ספק שיש לא מעט טכנאים מוכשרים במיוחד שיכולים לספק לכם טיפול מפורט ומנוסה, אך השאלה היא מה הם מספרים לכם. טכנאים רבים ולא רק של דודי שמש אלא בעלי מקצוע אחרים, גם מעולם החשמל והאינסטלציה או מעולם המנעולנות, משקרים ללקוח, ממציאים בעיות או מנפחים בעיה קיימת.

איתנו זה לא יקרה כי אנו רואים את היושרה מול הלקוח בראש סדר העדיפויות. אנו עובדים עם תעודות ובוחרים את הטכנאים שלנו בקפידה והלקוח יהיה חלק מהפתרון ותמיד ישלוט במה שקורה בשטח.

המחירים הכי משתלמים, בהתחייבות!

  • כשיש בעיה בדוד ויש צורך להזמין טכנאי דודי שמש או טכנאי דוד חשמל, אנשים רבים מנסים לחסוך ולטפל בבעיה לבדם. הטיפול העצמאי שלכם אולי יכול להצליח אך אם אין לכם ידע וניסיון הסיכוי שזה יקרה נמוך מאוד, השיקול שלכם הוא כמובן שיקול כספי אז תנו לנו לפתור לכם את הבעיה: אנו מציעים לכם את המחירים הכי שווים שיש.
  • הטיפול שלנו יהיה לא רק הכי זול אלא הכי משתלם כיוון שאנו תמיד מעניקים אחריות על מה שתיקנו, כך שאתם יכולים להיות רגועים בכמה דברים: ראשית, שאנו בטוחים בעצמנו ובתיקון שלנו. שנית, אנו נהיה שם בשבילכם בכל מקרה של בעיה! גם במקרה והתקלה תחזור, ותאמינו לנו שזה לא יקרה, אתם יכולים ליהנות משקט נפשי גם בהתקנת דוד חדש וגם בתיקון של אחד מיושן.

מתקנים ונהנים מכל רגע

דודי השמש יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר חסכוניים ותוכלו לקבל מקלחת חמה ונעימה בכל יום ויום. איתנו בחברת שביט דוד השמש לא יטריד אתכם כלל, כי אנו משווקים את הדודים הכי טובים שיש! גם כאשר תהיה תקלה כלשהי אנו נעמוד לשירותכם לתיקון הכי מהיר ומקצועי שאפשר לקבל, והכול כדי לשמור על איכות החיים שלכם במקום הראוי לה.

כל התיקונים שאנו מבצעים יהיו ברמה הכי טובה שיש, לא רק ברמת המקצועיות אלא גם באיכות השירות ובאדיבות של כל הצוות שעובד אצלנו! כך כל לקוח מתחיל את הפגישה עם חיוך ומסיים אותה עם חיוך!

לדודי השמש הכי מתקדמים שיש אתם כבר יודעים למי לפנות. אנו כאן לשירותכם 24 שעות ביממה כדי להציע את השירות הכי מנוסה ואדיב שיש, ואנו מחכים לטלפון שלכם עוד היום לכל בעיה, שאלה, ייעוץ וכמובן הצעות מחיר! – 073-7580123

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן