073-7580123

מספר מקשר הסבר

טכנאי דודי חשמל

גוף חימום לדוד

דוד החשמל אמנם מחמם את המים החמים לקראת המקלחת הנעימה שלכם בעלויות גבוהות יותר מדוד השמש, אך ההתקנה שלו זולה יותר והוא עצמו יעיל מאוד. עם זאת, דוד זה יכול להתקלקל לא מעט פעמים בגלל תקלות שונות, שלעתים אתם לא אשמים בהם. בין אם זו אשמה שלכם ובין אם לא, בין אם מדובר בחבלה פיזית או בבלאי טבעי, אנו בשביט דודי שמש נהיה שם בשבילכם!

מה הבעייתיות בדוד החשמל?

דוד חשמל אינו נפוץ בארץ כמו דודי שמש אך הוא מתאים למגוון רחב של דירות שלא יכולות ליהנות מדוד שמש איכותי. דירות קטנות, דירות שרחוקות מאוד משטח הגג, דירות שבהן אין תשתית מתאימה להתקנת דוד שמש וכן הלאה, כולן ייהנו מדוד חשמל איכותי. עם זאת, בגלל החימום החשמלי קל יותר לשכוח את הדוד דולק, וכמו כן גוף החימום יכול לסבול מבלאי טבעי מהיר יותר בגלל הפעולה בהיקף עבודה גדול יותר. מה עושים כאשר הדוד לא מחמם היטב? יש צורך לקרוא לטכנאי דודי חשמל שיגיע לפתור את הבעיה, ואתם במקום הנכון כי אנו בשביט דודי שמש כבר כאן!

כיצד נבחר טכנאי דודי חשמל?

  • כשאתם בוחרים בשביט דודי שמש אתם בוחרים את הטכנאים הטובים ביותר שקיימים בשוק, ואנו נסביר לכם בדיוק למה. כשאתם בוחרים טכנאי אתם צריכים לוודא שהוא עומד בכמה פרמטרים, כאשר הראשון שבהם הוא קודם כל הזמינות. אם הטכנאי יהיה מקצועי ואמין אך לא יוכל להגיע בשעות הקרובות, אתם יכולים למצוא את עצמכם בהרס משמעותי של שגרת החיים כאשר אתם תחכו זמן רב למקלחת החמה שלכם. איתנו בשביט דודי שמש זה לא יקרה כי אנו זמינים בכל שעה ביממה ובכל יום בשבוע כדי לטפל בכל לקוחותינו!
  • המקצועיות היא אחד הדברים הכי בסיסיים כדי להצטרף לצוות שלנו בתור טכנאי דודים. אנו מטפלים בכל סוגי הדודים ולא רק דודי חשמל אלא גם דודי שמש של כל היצרנים ומכל הסוגים, כולל דודי שמש מחליפי חום, דודים קטנים, דודים עם משאבות חום וכן הלאה. דוד החשמל שלכם יהיה בידיים טובות מהרגע הראשון ותאמינו לנו שמרוב המקצועיות שיפגין הטכנאי, אתם תופתעו לטובה אפילו אם הציפיות ממנו יהיו גבוהות!
  • טכנאי דודי חשמל חייב להיות אמין מול הלקוחות ובזה אתם יכולים להיות בטוחים שביצעתם את הבחירה הנכונה. אנו בשביט דודי שמש רואים את האמינות כנר לרגלינו ואם הטכנאים שלנו לא יהיו ישרים מול הלקוחות, אנו יכולים לסגור את הבאסטה. הלקוח לא תמיד יידע מה קרה לדוד החשמל שלו, הרי יש מגוון רחב של בעיות שיכולות לקרות. אנו נסביר לכם מה הבעיה ומהן דרכי הטיפול וכך תוכלו לבחור את המשך הטיפול לפי מה שמתאים לכם!

לא חבל לוותר על דוד החשמל?

כמו דוד השמש גם דוד החשמל שלכם לא יישאר מאחור ואנו תמיד נדע כיצד לטפל בו בדרך הכי טובה ומהירה שיש. אנו מציעים זמינות מלאה לכל הלקוחות בכל אזורי הארץ, וזה מה שהופך אותנו למספר אחת בתחום הדודים כבר שנים רבות!

לדודי השמש הכי משתלמים שיש ולשירות התיקונים הכי טוב שתוכלו למצוא, אתם כבר יודעים למי לפנות. אנו כאן לשירותכם כדי להציע את השירות הכי מנוסה ואדיב שיש, ואנו מחכים לטלפון שלכם עוד היום לכל בעיה, שאלה, ייעוץ וכמובן הצעות מחיר!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן