כמה עולה דוד שמש?

 
כמה עולה דוד שמש?
 
 
דודי שמש הם החלופה הטובה, הזולה והמשתלמת לדודי חשמל. השמש, כידוע, היא משאב זמין, בלתי נדלה ובלתי מתכלה, אשר השימוש בו אינו כרוך בזיהום הסביבה, ובתוך כך בפגיעה באיכותה, ולא בניצול בני אדם, כפי שהם מנוצלים בכריית פחם, לדוגמה, המשמש להפקת חשמל מזה שנים.

לפני רכישת דוד שמש ביתי חשוב להתייעץ עם מומחים לייצור דודים ולהתקנתם. גורמים שונים עשויים להשפיע על כדאיות רכישתם של דודי שמש, כגון: האזור האקלימי שבו מצוי הבית, המיקום הגיאוגרפי והטופוגרפי שלו, סוג הגג (גג בטון שטוח או גג רעפים אלכסוני), מידת החשיפה לשמש ועוד.
 

יתרונות מובהקים להעדפת דודי שמש

 
שימוש בדוד שמש עשוי להוזיל באופן משמעותי את עלויות החשמל הביתי. על-מנת להתאים את סוג הדוד לפרופיל השימוש הביתי שלכם (מספר הצרכנים הנזקקים לשימוש במים החמים, כמות המים הנצרכת, תכיפות השימוש ועוד), מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום הייצור וההתקנה של דודי שמש. אין הכרח, ומן הסתם גם אין סיבה ואין טעם, להתקנת דוד בעל קיבולת גדולה, כאשר בבית מתגוררות רק שתי נפשות.
 

החשיבות של מתקיני דוד מקצועיים והגונים

 
על-מנת לוודא כי אתם עתידים להזמין דוד שמש מיצרנית מוכרת וממתקין דודים מוסמך ומורשה, חשוב להתוודע אל מספר חברות המציעות שירות. מומלץ לערוך סקר שוק, אשר במסגרתו תתוודעו אל מקצועיותם של המציעים את השירות, ותוכלו לעמוד גם על יושרם ועל הגינותם, לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן (מותר גם להתמקח...). אלו שמגמגמים בתגובה לבקשת אחריות, הן על המוצר והן על ההתקנה, צריכים להדליק אצלכם את נורית האזהרה הפנימית. בקשו המלצות של לקוחות ובררו איתם האם דוד שמש נותן מענה מלא ומספק לצורך במים חמים בכל שעה נתונה ביממה, האם השירות שקיבלו הניח את דעתם ועוד.
 

שורות תחתונות עם קרני שמש ואור

 
דוד שמש נחשב למקור אנרגיה נקי, ירוק וידידותי. לאחר ההתקנה שלו, מלאכת התחזוקה השוטפת קלה ופשוטה. כל מתקין יוכל ליידע אתכם אודות הטיפול הפשוט. מוצעים כיום לצרכנים דודי שמש עם ממשקים משותפים לדודי החשמל, באופן שבו בהיעדר שמש מספיקה לחימום הדוד, מערכת החשמל נכנסת לפעולה. בכל מקרה, אף לא אחת משתי המערכות מותירה אתכם רועדים מקור מתחת לזרם המים במקלחת.
 
שביט דודי שמש וחשמל תשמח לייעץ לכם בהתאמת דוד השמש במיוחד לצרכים שלכם
צרו עימנו קשר דרך האתר או בטלפון 073-7580123 ונשמח לעמוד לשירותכם.
הטבה ייחודית למגיעים דרך האתר.