073-7580123

מספר מקשר הסבר

מפסק חכם לדוד חשמל

גוף חימום לדוד

כמה פעמים יצא לכם לתהות האם כיביתם את הדוד כשיצאתם מהבית או שמא הוא נשאר פועל עד עכשיו. כמה פעמים יצא לכם לחזור הביתה אחרי יום ארוך ולגלות שהוא פעל כל הזמן הזה? כמה פעמים יצא לכם לסבול מהסיטואציה הזו מספר פעמים בחודש ולגלות חשבון חשמל ענק? לא עוד!

המפסק החכם ששינה את כללי המשחק

כולנו בני אדם וכולנו לעתים שוכחים לעשות דברים די בסיסיים. אחד מהדברים הכי בסיסיים שאנו לומדים בחיינו היא שחשמל מכבים כשיוצאים מהבית או שכבר אין בו כל שימוש, כאשר החשיבות של הכיבוי שלו עולה ככל שהפעולה שלו גורמת לו ליותר בלאי ומבזבזת יותר חשמל. דוד החשמל הוא אחד ממוצרי החשמל הבזבזניים ביותר אם לא הבזבזן ביותר שיש לנו בבית, וכל אחד שכח אותו דולק מספר פעמים בחייו. לעתים הוא נשכח דולק לכמה שעות ולעתים ליום שלם, והמפסק החכם יפתור את הבעיה. מפסק חכם לדוד חשמל מספק לכם שליטה מוחלטת על פעולתו של דוד החשמל.

להפעיל את הדוד לפרק זמן מוגבל

מפסק חכם לדוד מאפשר לכם להפעיל את מנגנון החימום החשמלי של הדוד לפרק זמן שאתם בוחרים. במקום להפעיל את דוד החשמל ולכבות אותו אחרי שסיימתם להתקלח אתם יכולים מראש לתכנן אותו לפעולה במשך חצי שעה או שעה, ואז אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. בצורה כזו אתם מבטלים לחלוטין את הסיכוי שדוד החשמל יישאר דולק ואתם לא צריכים להטריד את עצמכם בשאלה הזו בכלל, מה שמספק לכם חיים הרבה יותר רגועים ועלויות חשמל הרבה יותר נמוכות.

מה היתרונות של המפסק החכם?

המפסק החכם לדוד חשמל מכיל לא מעט יתרונות וזה הזמן לעבור על כולם כדי שתבינו שהוא אביזר חשוב שצריך להיות בכל בית בישראל, וגם שלכם. קודם כל, דוד החשמל חוסך בעלויות החשמל כי הוא מונע מכם לשכוח אותו פועל ולו לדקה אחת. שנית, קל מאוד להתקין אותו כאשר ההתקנה מתאימה לכל דוד חשמל ונעשית באזור המפסק ולא בדוד החשמל עצמו. שלישית, המפסק החכם בשילוב עם אפליקציה ייעודית מאפשר לכם להדליק אותו כשאתם בכלל לא בבית, וכך אתם לא צריכים להגיע הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומייגע ולחכות חצי שעה עד למקלחת חמימה ונעימה.

כמה עולה המפסק החכם?

המפסק החכם לדוד חשמלי יכול לעלות בממוצע בין 200 ועד 400 שקלים כאשר זה תלוי באיכות המפסק וכמובן בטכנולוגיה ובאפשרויות שמאחוריו. בכל מקרה המפסק מהווה קנייה חד פעמית ולאחר מכן הוא חוסך לכם הרבה יותר, כך שאתם רק צריכים לשאול את עצמכם מתי אתם קונים אותו ולא אם אתם קונים אותו. אנו בשביט דודי שמש נשמח לעמוד לשירותכם גם להסברים מפורטים על סוגי המפסקים החכמים שיש ברשותנו ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי להתחדש באחד מהם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן