073-7580123

מספר מקשר הסבר

מתי צריך לבצע החלפת גוף חימום?

גוף חימום לדוד שמש

אחד מהמרכיבים המרכזיים בדוד החשמל והשמש הוא גוף החימום. גוף החימום אמון על חימום המים בעת הדלקתו (בדוד החשמל והשמש כאחד).גוף החימום מצוי גם בדוד השמש לימים בהם אין די שמש לחמם את המים שבדוד השמש.

כיצד יודעים מתי להחליף את גוף החימום?

במקרה וגוף החימום בדוד שלכם זקוק להחלפה אתם תרגישו בכך במהרה, שכן בעת הדלקת הדוד תבחינו בכך שהמים נותרים קרים, גם לאחר זמן רב של הדלקה. חשוב מאד להיעזר בטכנאי מוסמך במקרה כזה ובחברה מקצועית ומוסמכת אשר מספקת גופי חימום חלופיים באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת עם אחריות. חברת שביט דודי שמש מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום אשר יעניקו לכם שירות אדיב ומקצועי במקרה של החלפת גוף חימום בדוד שלכם. מומלץ מאד לערוך ווידוא לאחר התקנת גוף החימום החדש שהמים אכן מתחממים, זאת בנוכחות איש המקצוע אשר ביצע את ההחלפה של הרכיב וזאת על מנת לשלול שמדובר בתקלה אחרת מגוף חימום תקול או התקנת גוף חימום באיכות ירודה או תקול בעצמו.

עלויות החלפת גוף חימום

המחיר הממוצע להחלפת גוף חימום של דוד שמש או חשמל עומד על כ-512 שקלים, כאשר בתשלום מגולם שירות ההחלפה ועלות גוף החימום החדש עצמו. מחיר זה משתנה מחברה לחברה ועומד בתלות בגוף החימום המבוקש. מומלץ מאד להקפיד על היעזרות בחברה מוסמכת המעסיקה טכנאים מקצועיים על מנת להבטיח מתן שירות מקצועי ככל האפשר. בנוסף, חשוב לוודא כי החברה משתמשת במוצרים עם אחריות יצרן ומקוריים בלבד, שכן התקנת גוף חימום משומש או מזויף עשויה להרוס כליל את דוד השמש או החשמל ולעלות לכם במשאבים רבים וזמן התעסקות מיותר. ניתן לבדוק את מקוריות גוף החימום החלופי באמצעות בקשת תעודת אחריות ויצרן מהחבר המספקת ולוודא אותה מול היצרן עצמו. בחברת שביט דודי שמש תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואיכות גבוהה במיוחד של גופי חימום חלופיים ללא כל חשש ממקוריות או אחריות. צרו קשר עוד היום להחלפת גוף חימום בדוד החשמל שלכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן