ניקוי דוד שמש

 
כמו שחשוב לנקות את הבית מידי פעם ככה גם חשוב לנקות את דוד השמש. איזה חלק בדיוק צריך לנקות? כיצד אפשר לנקות אותו? ממה חשוב להיזהר ואלו סכנות קיימות במהלך הניקוי? אם אתם רוצים לדעת את כל הפרטים החשובים לגבי הניקוי שלו וגם את חשיבותו, תמשיכו לקרוא ואנו בשביט דודי שמש נספר לכם הכול מהכול!
 

למה צריך לנקות את הדוד?

 
 
ניקוי דוד שמש יכול להישמע לכם מעט מוזר הרי בצנרת הדוד בין הקולט לבין מיכל דוד השמש תמיד זורמים מים, אז מה בדיוק יש לנקות? למעשה, יש נקודה אחת שאתם כנראה מפספסים וזו הצטברות האבנית. האבנית מצטברת גם במיכל דוד השמש על גוף החימום וגם בתוך הצנרת הקטנה של קולט השמש, וכך למעשה השאלה היא מתי האבנית תפגע בפעולת הדוד ולא אם היא תפגע. ניקוי הדוד חייב להתבצע לעתים רחוקות, זה יהיה ניקיון מספק, כאשר מומלץ פעם בכמה חודשים לדאוג להזמנת טכנאי דודים שינקה אותו באופן מקצועי. האם אפשרי לנקות אותו לבד?
 
 
 
ניקוי דוד שמש
 
 
 
 

ניקיון עצמאי או קריאה לטכנאי דודים?

 
את דוד השמש שלכם יש לנקות בכמה שיטות ובכמה חלקים. ראשית, יש לנקות את גוף החימום מידי פעם ובהמשך המאמר גם נסביר מתי בדיוק חשוב לעשות זאת. גם את קולט השמש והצינורות הדקים שלו יש לנקות, כאשר יש לנקות אותו גם מאבק שהצטבר עליו, גם את החלקים הפנימיים שלו שמפריעים לקליטת קרני השמש על ידי הצינורות וגם את החלק הפנימי של הצינורות, כאשר יש צורך לשטוף את האבנית שהצטברה. ניקיון עצמאי אפשרי בעיקר לקולט השמש בחלקו החיצוני אך לניקיון פנימי שלו יש צורך לפרק את קולט השמש ולשטוף בלחץ עם חומרים שרק טכנאי דודים המתעסק בתיקון דודי שמש ויודע לפרקם ולהרכיבם יוכל לבצע.
 

מתי צריך לנקות את הדוד?

 
כמו שכבר אמרנו בפסקה הקודמת, ניקוי דוד שמש היא אחת הפעולות החשובות שיש לבצע כל כמה חודשים כדי לשמור עליו תקין. עם זאת, יש כמה מצבים בהם יש לנקות אותו באופן יותר דחוף וזאת כאשר הוא מגלה בעיה כלשהי בחימום המים. המים יכולים להתחמם בצורה לקויה ואתם תרגישו זאת גם כאשר החימום מתבצע עם קולט השמש וגם כאשר גוף החימום של הדוד מחמם אותו בימי החורף. כמובן שלפי סוג החימום תוכלו להבין איזה מהם הוא הבעייתי.
 

מדוע חשוב לשמור על הדוד נקי?

 
במידה ולא תנקו את הדוד מאבנית, לא רק שלא תקבלו מקלחת חמה אלא שהדוד ימשיך לצבור בלאי. הבלאי הזה יכול לאמץ את התרמוסטט ואת גוף החימום הרבה יותר ממה שהוא יכול לספק והבלאי יהיה הרבה יותר מהיר ויעלה לכם יותר בהמשך. מומלץ לא רק לנקות את הדוד אלא גם להתקין מסנן אבנית שימנע את חזרתן של הבעיות האלו בהמשך.
 
 
 

מנקים את הדוד ומאריכים את ימיו!

 
חברת שביט מבצעת ניקוי דוד שמש יסודי, פנימי וחיצוני, של קולט השמש ושל המיכל. הניקוי יתבצע במהירות ובזמינות מלאה בשעות שנוחות לכם וכמובן במחירים הכי משתלמים, כמו כל השירותים שאנו מציעים לכל לקוחותינו. כל השירותים ניתנים באחריות מלאה וכך גם אתם יכולים להיות רגועים!

לניקוי דוד שמש מקצועי אתם כבר יודעים למי אתם צריכים לפנות. אנו כאן לשירותכם כדי להציע את השירות הכי מקצועי שאפשר אז צרו קשר עוד היום לשמוע פרטים נוספים!
 
 
 
ניקיון דודי שמש