073-7580123

מספר מקשר הסבר

סוגי דודי שמש

סוגי דודי שמש

אנו מכירים את דוד השמש כאיזה שהוא מוצר אוניברסלי שאין לו סוגים שונים, אך למעשה יש כל מיני סוגים שיכולים להתאים למצבים מגוונים במיוחד. במה נבדלים זה מזה דודי השמש? במאמר זה אנו נסביר לכם לפרטי פרטים אלו סוגי דודי שמש קיימים ומה מהם מתאים למי.

דודי שמש לפי יצרן

קודם כל צריך לזכור כי לדודי שמש יש יצרנים רבים. יש איכותיים יותר מאחרים, יש עם טכנולוגיות מתקדמות יותר ויש כאלו שיחזיקו מעמד על גג ביתכם ליותר מעשור בלי בעיה כלל. כמובן שככל שאיכות דוד השמש תעלה כך גם יעלה מחירו ביחס ישר אך זו השקעה חשובה ולא רק לכיס שלכם אלא גם לאיכות החיים שלכם. הדודים חייבים להיות עמידים לא רק לפגיעות מכניות שייתכנו אלא גם לרוחות חזקות, לשמש חזקה ולגשם כדי שלא תיווצר בהם חלודה. דוד איכותי יעמוד בכל אלו בגאון ויספק לכם חיים שקטים ויסגור לכם פינה חשובה ודי יקרה בתחזוקת הבית.

דוד שמש בגדלים משתנים

  • אחד מההבדלים הגדולים ביותר בין דודי השמש הוא כמובן הגודל של הדוד, או יותר נכון הנפח שלו. יש סוגי דודי שמש שונים בנפחים בטווח רחב מאוד שבין 40-60 ליטרים ועד 200-250 ליטרים. גם כאן הנפח של הדוד יעלה ביחס ישר כמו המחיר שלו אך כאן מה שחשוב יותר זו ההתאמה של הדוד לצורכי הלקוחות שמשתמשים בו. דוד גדול יותר לאו דווקא יהיה דוד טוב יותר, והכול תלוי במספר הנפשות ובאופי השימוש.
  • דוד גדול יותר אמנם יכיל מים חמים יותר שיספיקו למקלחות רבות יותר וארוכות יותר, אך בסופו של דבר לוקח הרבה זמן לחמם את כל המים שבתוך המיכל מה גם שעלות החימום תהיה יקרה מאוד. אם אדם אחד בודד ירצה להתקלח ביום חורפי וקר מקלחת קצרה לפני השינה, הוא יצטרך לחמם 200 ליטרים של מים, מה שיעלה לו הון וייקח יותר משעה שלמה.
  • לא רק כמות הנפשות משפיעה על גם אופי השימוש. אם אתם מתקלחים אחד אחרי השני בכל ערב אז אתם צריכים דוד גדול, כאשר אדם ממוצע משתמש בין 30 ל-40 ליטרים מים בכל מקלחת. אם המקלחת שלכם ארוכה או קצרה יותר, אתם צריכים לקחת זאת בחשבון. אם חלק מהנפשות בבית מתקלחות בבוקר וחלק בערב, גם כאן זה שיקול חשוב בבחירה.

מהו דוד מחליף חום?

דוד מחליף חום דומה מאוד בפעולתו לדוד שמש רגיל אך מעבר החום מתבצע בצורה מעט שונה. בעוד המים החמים מקולט השמש נכנסים אל תוך מיכל דוד השמש כשמדובר בדוד שמש רגיל, בדוד שמש מחליף חום המים החמים שיוצאים מהקולט מגיעים אל תוך מיכל דוד השמש אך לא באים במגע עם המים שבו. למעשה הם מגיעים עד למחליף חום ספירלי שנמצא במרכזו, והוא זה שמעביר את החום אל המים שבתוך הדוד בעזרת מפל טמפרטורות ללא השקעת אנרגיה. למי זה טוב? לבתים בהם הגג רחוק מאוד מהדירה או שאין אפשרות להתקנת מיכל הדוד על גג הבניין.

החלפת גוף חימום בדוד חשמל

דוד שמש בגדלים משתנים

דודי השמש יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר חסכוניים ותוכלו לקבל מקלחת חמה ונעימה בכל יום ויום. איתנו בשביט דודי שמש דוד השמש לא יטריד אתכם כלל, כי אנו משווקים את הדודים הכי טובים שיש! גם כאשר תהיה תקלה כלשהי אנו נהיה שם לשירותכם לתיקון הכי מהיר ומקצועי שאפשר לקבל, והכול כדי לשמור על איכות החיים שלכם במקום הראוי לה. אנו גם נסייע לכם בהתאמת הדוד לצרכים המשפחתיים שלכם וזאת לפי כמות הנפשות ואופי השימוש, ואם אפשר לסכם את כל אלו למשפט אחד: אתם יכולים להיות רגועים כי אם פניתם אלינו, אתם בידיים טובות!

לדודי השמש הכי מתקדמים שיש אתם כבר יודעים למי לפנות. אנו כאן לשירותכם אז צרו קשר עוד היום!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן