קולטי שמש

 

כיצד פועלים קולטי שמש?

 
בגג של כולנו יש פאנלים סולאריים. במידה ויש לכם דוד שמש ולא דוד חשמלי חייבים להיות לכם את הפאנלים הגדולים שקולטים את קרני השמש ולמעשה מתחממים מאוד כאשר הצבע השחור שלהם תורם לספיגה הקרינה. קולט השמש הוא קופסה שנמצאת בקרבת הפאנלים והאוויר שמתחמם בתוך הקולט מעביר את החום אל צינורות המים שעוברים בו. ממירי החום האלו פועלים באופן קבוע לפי מפל טמפרטורות וככה המים ממצב בו הם קרים, אחרי זרימה ממשוכת בצנרת רבה, מתחממים לפני שהם מגיעים לצנרת הביתית. החום יכול לעבור הודות לצנרת שבתוכו וכאן ניתן לבחור בין שני סוגים עיקריים.
 
 
קולטי שמש
 
להזמנת קולטי שמש בסטנדרטים הגבוהים ביותר חייגו עכשיו
073-7580123
 
 
 
 

אלו סוגי קולטי שמש קיימים?

 
  • אצלנו בשביט דודי שמש אתם יכולים להחליט בין שני סוגי קולטי השמש שיעשו לכם את החיים קלים ביותר על ידי התאמה מדויקת לסוג השימוש. הקולטנים המפורסמים ביותר במדינת ישראל הם קולטי השמש מסוג נחושת. קולטים אלו יכולים להיות קטנים מאוד ומצליחים להעביר את החום בצורה מעולה. קולטי שמש אלו עומדים בתנאי לחות בצורה מעולה ביותר ולכן הם מתאימים ביותר לשימוש של תושבי המדינה.
  • קולטים אחרים הם קולטי הברזל. קולטי ברזל אמנם מוליכים פחות טוב מנחושת והם גדולים הרבה יותר כך שההתקנה שלהם כבדה ומסורבלת, אך הם עמידים ביותר לאורך זמן. גם קולטי נחושת עמידים מאוד אך קולטי הברזל חזקים יותר ויש סיכוי שלא תצטרכו להחליף אותם. קולטים אלו מעולים עבור מקומות קרים בהם ההולכה יכולה להיפגע ומתאימים למקומות בהם יש הרבה סופות כמו למשל אירופה אך גם בארץ ניתן למצוא אותם.
 
 

שביט דודי שמש - הכי טוב בשבילכם

 
התקנת דוד שמש היא משימה למקצוענים בלבד ואם אתם רוצים את הדודים הכי טובים וחסכוניים אנחנו חברת שביט תמיד כאן תמיד בשבילכם. אף אחד לא רוצה להתאכזב מדוד השמש שלו והוא רוצה דוד אמין ואיכותי שיהיה שם תמיד בשבילו למקלחת חמה בחורף ועמיד לאורך שנים ארוכות. דודי שמש רבים סובלים מליקויים רבים ואנחנו בשביט דודי שמש מציעים לכם ליווי לאורך כל הדרך כול להתאמה של דוד השמש בסוגו למשפחה שלכם, דודי שמש או דודים חשמליים, נעזור לכם להבין מהו גודל המיכל המושלם בשבילכם וכמובן שירות תיקון תקלות בכל עת.
 

אנחנו בשביט דודי שמש מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא חלק מהמשפחה. אם גם אתם רוצים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו - פנו אלינו עוד היום בטלפון - 073-7580123 ונשמח לענות על כל שאלה.