073-7580123

מספר מקשר הסבר

שימוש בטוח בדודי שמש

דוד חשמל חכם

דוד השמש הוא מכשיר חשוב ובסיסי, וצריך להשתמש בו בצורה נכונה בסביבה הביתית והיום יומית שלכם, דוד השמש הוא אחד המכשירים הבסיסיים ביותר שהשימוש בהם הוא היום יומי ביותר. במשך מרבית ימות השנה, השימוש שלכם בדוד השמש הוא שימוש פסיבי – אין צורך להדליק אותו ולבזבז חשמל. כך למעשה דוד השמש מוכיח את חשיבותו והרלוונטיות שלו בחיסכון בכסף תוך שהוא מחמם לכם את המים בסביבה הביתית בהתבסס על קולטנים סולאריים. עם זאת, ברור כי דודי שמש הם לא חפים מתקלות ומבעיות שונות, וצריך לדעת מהם הסיכונים הבטיחותיים בכל מה שנוגע לשימוש בדוד השמש או החשמל בבית שלכם וכיצד להתמודד עם הסיכונים האלה בצורה היעילה ביותר. כעת, ניגע בתקלות ובסיכונים הנפוצים הנובעים מדוד השמש ונבין כיצד להתמודד איתם בצורה הנכונה ביותר בכדי להבטיח את תקינותו ואת הבטיחות שלכם לאורך זמן.

כמה דברים שחשוב שתדעו בכל הנוגע לדוד השמש

מה קורה כשהמים עכורים? אחד המצבים השכיחים למדי שגורם לחשש רב בקרב מי שנתקל בו הוא מצב של מים עכורים בצנרת הבית. ישנם לא מעט מקרים בהם פתיחה של ברזי המים החמים בבית, בעיקר לאחר מספר שעות בהן לא היה בהם שימוש (כמו לדוגמה בשעות הבוקר), גורמת ליציאה של מים חומים ועכורים, לפחות למספר שניות עד שהם חוזרים למצב תקין יחסית. מצב זה יכול להיגרם כתוצאה מחלודה שהצטברה בדוד עצמו או בצנרת, והטיפול במצב זה כולל ניקיון מקיף של החלודה מתוך הדוד, כאשר מצטברים בו חלודה ובוץ. במקרים קיצוניים יותר, יש צורך בהחלפה של צנרת. יש להדגיש כי הסיכון במצב זה הוא בריאותי – אך הוא לא מהווה סכנה מידית והמים לא הופכים רעילים במצב זה.

מה קורה כששוכחים דוד דולק? זהו אחד המצבים הבטיחותיים הבעייתיים יותר בכל מה שנוגע לדודים. כאשר שוכחים את ההדלקה החשמלית של הדוד דולקת, המצב הפוטנציאלי שיכול להיגרם מכך הוא חימום עקבי של המים עד כדי התאדות שלהם, כאשר במצב זה הדוד יתמלא אדים אט אט. כאשר האיזון בין המים לאדים במכל המים של הדוד ייטה לטובת האדים – יכול להיגרם פיצוץ של ממש בדוד השמש. מצב זה נמנע כאשר מוודאים כי הרכיב שאחראי על השליטה בטמפרטורה בדוד השמש תקין. זהו למעשה התרמוסטט – שתפקידו לכבות את הדוד כאשר המים בו מגיעים לטמפרטורה מסוימת, וכך גם כששוכחים לכבות את הדוד נמנע סיכון בטיחותי שכזה.

שביט דודי שמש – מספקים לכם את כל התשובות והמענה בנוגע לדוד השמש שלכם

בין אם מדובר בחלודה שהצטברה או בצורך בהתקנה או החלפה של תרמוסטט בדוד השמש שלכם – השירות של שביט דודי שמש מבטיח לכם את המענה המקצועי ביותר והיעיל ביותר ששומר על דוד השמש שלכם לאורך זמן. פנו אלינו עבור כל צורך באשר הוא, ואנחנו נדאג לשאר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן