073-7580123

מספר מקשר הסבר

תיקון קולטי שמש

התקנת דודי שמש ​

מהו קולט שמש ומה תפקידו?

קולט השמש הוא למעשה פאנל סולארי שחור וגדול בעל שטח והתפקיד שלו הוא לקלוט את אור השמש. הוא למעשה הכולל את קרינת השמש כי יש בו צינורות מים קטנים שמתחממים בגלל הקרינה שמגיעה עמן. אחרי שקרני השמש מחממות את המים, הקולט מזרים בצינור שמחובר אל מיכל הדוד את כל המים החמים ואלו נאגרים בו.

מה יכול להתקלקל?

רבים מהלקוחות שלנו שואלים שאלות חשובות לעתיד הדוד שלהם ובעיקר עבור קולט השמש, שחשיבות תפקידו לא תמיד מובנת. דוד השמש אמנם יכול להיהרס או להינזק בגלל מספר רב של תקלות אך קולט השמש בדרך כלל יסבול מאבנית. האבנית נוצרת בתוך הצינורות ולעתים יש צורך בגין הנזק הזה, בשטיפה פנימית שתהיה מורכבת מידי. מצד שני אפשר להירגע כי רוב האבנית תהיה בחלק החיצוני וכך יהיה ניתן לנקות אותה באופן הרבה ותר פשוט. אנו בחברת שביט תמיד נדע לטפל במהירות וביסודיות בכל בעיה שתהיה!

מי יכול לתקן את קולט השמש?

מלבד בעיית האבנית יש עוד מגוון רחב של בעיות בקולטים שצריכים לעניין אתכם כמו למשל נזקים שיכולים לקרות להם מגורמים חיצוניים כמו למשל ברד חזק שיורד עליהם, ענפים שנופלים עליהם וכולי. תיקן קולטי שמש יכול להתבקש גם בשל קורוזיה שנגרמה לקולט שמחייבת ניקוי מיידי או החלפה כשמדובר על היקף גדול של חלודה. לשם התיקון יש צורך לקרוא לטכנאי דודי שמש מקצועי ואנו עומדים כאן לרשותכם ומציעים לכם שירות בכל אזור בארץ ובכל שעה, בזמינות מיידית!

איך מתבצע תיקון קולטי שמש?

השלב הראשון הוא להבין מה הבעיה. התיקון יכול להיות משימה קשה ולקחת זמן רב בעיקר כאשר המצב לא כל כך טוב. עם זאת בכל מקרה של עבודה למעלה משעה או שעתיים יהיה מוגזם וארוך מידי ודאי עבור צוות מקצועי. בחברת שביט תמיד מבצעים את הבדיקות ביסודיות אך במהירות כדי לפנות ללקוח את שארית היום. זה מתאפשר בגלל הצוות המקצועי שעובד עבורנו, כאשר ניסיון של שנים רבות הוא היתרון שלנו. חשוב גם לזכור כי עם תחזוקה נכונה אפשר למנוע חלק ניכר מהבעיות!

כמה עולה לתקן קולט שמש?

התיקון יכול לעלות בין 300 ועד 900 שקלים בממוצע אך לעתים יהיה צורך להחליף את הקולט ואז העלות תהיה גבוהה יותר. ההחלפה יכולה להגיע למעל 1000 שקלים אם כי זה תלוי בקולט. אנו תמיד מגלים שקיפות ואמינות מול כל הלקוחות ומסבירים לכל אחד מהלקוחות מה האפשרויות שעומדות בפניו כך שהוא בסופו של דבר זה שמחליט. רוצים לדעת עוד פרטים? צרו קשר עוד היום – 0723102154

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק מופיע בדף צרו קשר

דילוג לתוכן