החלפת גוף חימום

 
החלפה של גוף חימום בדוד שמש הוא עבודה למקצוענים.

אם התקלקל לכם גוף החימום ואתם רוצים לחזור להתקלח במים חמים – חייגו

073-7580123

וקבלו שירותי החלפות גופי החימום מטכנאים מוסמכים ובמחירים נוחים.
 
 
החלפת גוף חימום
 

איך יודעים שצריך להחליף גוף חימום?

 
התשובה לשאלה זאת היא פשוטה מאוד. ברגע שאתם מדליקים את מתג החשמל של הדוד והמים נשארים קרים – רוב הסיכויים שהסיבה לכך היא שגוף החימום התקלקל. במקרה כזה יש לעשות החלפה של הגוף המחמם בדוד שמש, ולוודא שלאחר ההחלפה המים אכן מתחממים.
 

האם ניתן לבצע החלפת גוף חימום בדוד באופן עצמאי?

 
 
 
יש דודים בהם ניתן להחליף את גוף החימום באופן עצמאי, אולם על מנת להבטיח פעולה תקינה של הדוד – עדיף להיעזר בטכנאי מוסמך. טכנאי מקצועי יוכל לבדוק האם באמת מדובר בגוף חימום שהתקלקל, לאבחן האם הגוף מקצר או נשרף וכמובן – להחליף אותו באחד חדש.
 

שביט דודי שמש וחשמל לשירותכם

 
שביט דודי שמש וחשמל מספקת שירותי החלפת גוף חימום לדוד שמש. השירות ניתן על ידי טכנאים מוסמכים ומנוסים בלבד, אשר יגיעו אליכם, יאבחנו בצורה מדויקת את הבעיה ואם יגלו שאכן מדובר בגוף חימום לא תקין - יבצעו החלפה שלו באחד חדש.

לאחר ההחלפה יוודאו כי גוף החימום הקצר לא מקצר ולא גורם לתקלה אחרת, ויבקשו כי תדליקו את הדוד, תחכו קצת ותעדכנו אותם האם המים מתחממים. אם בכל זאת ההחלפה לא עזרה – יגיע שוב טכנאי מטעמנו כדי לבדוק את הדוד ולאבחן את הבעיה.
 

אז למה דווקא שיבט?

 
  • בגלל המקצועיות – אנו מעסיקים טכנאים מוסמכים המתמחים בתחום של החלפות גופי חימום בדודי שמש ויכולים לאבחן את הבעיה ולבצע את ההחלפה בצורה מקצועית ויעילה.
  • בגלל הזמינות – אנחנו זמינים לשירותכם ונשמח להגיע אליכם במהירות האפשרית, כדי שתוכלו לחזור להתקלח כמה שיותר מהר במים חמים.
  • בגלל המחירים – אנו מבצעים החלפה של הגוף המחמם בתוך הדוד שמש במחירים הוגנים השווים לכל כיס.
  • בגלל האחריות – עבור כל החלפה תקבלו תעודת אחריות, אשר תבטיח שבכל מקרה של בעיה נוספת – יהיה לכם ממי לקבל שירות.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת טכנאי לצורך החלפת גוף חימום בדוד שמש במחיר שווה צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.